STONEMANIA

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed sagittis leo lacus, vel consequat ex malesuada in. Phasellus lacinia nibh eu ipsum pretium tincidunt. Sed vehicula tincidunt nunc, non luctus nibh elementum nec. Praesent pharetra risus at nisl viverra semper. Ut accumsan ipsum enim, vel sagittis metus facilisis eu. Maecenas mattis non mi sit amet molestie. Pellentesque ac magna mi. Duis nec accumsan lectus, sit amet maximus diam. Sed in nisl convallis, viverra metus pulvinar, pulvinar ex. Suspendisse euismod pretium ante, eu auctor lectus tincidunt ut. Nunc scelerisque ante ut odio scelerisque condimentum. Aliquam bibendum nisl eu leo pretium, eu convallis nibh accumsan. Cras efficitur egestas nisl, at egestas felis dignissim quis. In laoreet ex nec nulla vestibulum luctus. Nulla venenatis mi a nibh egestas tempus.

Sed et felis in turpis finibus dictum. Morbi placerat, magna in interdum laoreet, nisl massa ornare massa, consequat egestas justo lorem non eros. Vivamus purus ex, luctus eget vestibulum ac, accumsan eu tortor. Nullam nibh mi, semper laoreet massa sit amet, iaculis vehicula lorem. Proin ultricies accumsan elit. Nunc eu massa id felis pulvinar tristique. Mauris aliquam eget ante sit amet vulputate.

PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP

Naše společnost poskytuje profesionální poradenství a odbornou instalaci. Rádi Vám pomůžeme vybrat vhodný produkt, ale také navrhneme design koupelny a následně zajistíme instalaci.

Zájemce o výstavbu z tradičního kamene a zejména pak na bázi minerálu kalcitu, který dává vzniknout mramoru a travertinu, by se měl před prvními realizačními kroky dobře připravit, nejlépe za pomoci zkušeného znalce jako je právě Stonemania.

Vybrat vhodný produkt nebývá pro člověka, citově svázaným s daným místem, snadné a zkušený designér a stavitel má vypěstovaný cit pro takové stavební řešení a barevné provedení, které si porozumí s okolím a zároveň vynikne svojí krásou. Oba pak mohou realizovat dílo, které je profesionálně perfektní, zapadá do prostředí a zároveň vyjadřuje city a sdělení investora.

DLOUHOLETÁ PRAXE

Své bohaté zkušenosti jsme získali během let strávených v Londýně a USA. Toto své know-how dále rozšiřujeme a doplňujeme a díky tomu poskytujeme perfektní a nadstandardní servis na mezinárodní úrovni.

Pomůžeme Vám vybrat vhodný produkt, navrhneme design koupelny či jiného prostoru a následně zajistíme instalaci. Díky dlouholeté praxi, důslednému přístupu, kvalitě produktů a odvedené práci, jsme si získali důvěru řady stavebních firem, architektů, ale i celebrit.

Podíleli jsme se např. na projektech jako Pan peninsular v prominentní londýnské čtvrti Canary Wharf, zrealizovali desítky koupelen v hotelu Sanderson, který je jedním z nejluxusnějších londýnských hotelů a také stovky koupelen a podlah rodinných domů zrealizovaných během posledních téměř 10-ti let úspěšného působení na trhu v České republice.

VÝHODY KAMENE

Obklady z přírodního kamene mají své nezaměnitelné kouzlo především pro svoji originalitu a neopakovatelný vzhled, který nelze napodobit. Pro travertin a mramor to platí snad nejvíce.

Oba tyto chemicky blízké materiály nabízejí nespočetnou řadu barevných  řešení s nevšední povrchovou kresbou, která závisí na těžební lokalitě, i na způsobu řezání kvádrů. Nadčasovost a funkčnost těchto přírodních materiálů dokazuje po staletí jejich přítomnost v nejhonosnějších a nejobdivovanějších stavbách světa.

Obklady a dlažby z přírodního kamene vám vydrží hned několik generací. Bez jediné závady. Bez jediné reklamace nebo opravy. Bez jediné proinvestované koruny. Vyberte si u nás z více než 200 druhů obkladů a dlažeb z přírodního kamene. Přírodní kámen prostě vydrží věčně.

Proč zvolit kámen

Protože kámen je sám o sobě krásný a působí pozitivně na lidskou psychiku a je velmi příjemný na dotek. Obklady, dlažby a všechny produkty vyrobené z kamene nás propojují s přírodou a připomínají nám naše kořeny.

Protože obklady, dlažby a produkty vyrobené z kamene se dají lehce opravit, obnovit a celkově zrenovovat. Kvalitní produkty z kamene mají trvalou hodnotu. I léty opotřebený přírodní kámen má svůj půvab a je v něm mnohdy vepsaná historie.

Protože kámen je 100% přírodní a ekologický materiál, neobsahuje žádně zdraví škodlivé látky a spoluvytváří přívětivé mikroklima v místnosti.

Protože už mnoho generací před námi prověřilo jedinečné vlastnosti kamene. Proč tedy měnit něco co je dokonalé? Ani ta nejkvalitnější imitace kamene vám nemůže přinést jeho přírodní půvab a dokonalost. Skutečnou krásu kamene nelze ničím nahradit.